Aktualności
17 lutego 2025 roku rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs plastyczno- techniczny pn. ,,Eko- ptaki".
Czternastego lutego w naszej szkole odbyło się wyjątkowe Walentynkowe spotkanie z Babciami i Dziadkami.
Tuż przed feriami uczniowie klasy VII podsumowali zbiórkę pieniężną w związku z udziałem w akcji Góra Grosza, której organizatorem jest PCK.
W dniu 17 stycznia 2025 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką księdza Adama, uczestniczyli w noworocznym kolędowaniu w Opiece Długoterminowej przy ulicy Ściegiennego.
Rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na terenie Miasta Kielce na rok szkolny 2025/2026.
16 stycznia 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach, grupa uczniów z klas 2 - 5, uczestnicząca w zajęciach Kółka Teatralnego „Bajka” wystawiła przepiękną baśń pt. „Jest taki kwiat…
Szanowni Państwo, już od ponad 20 lat możemy przekazywać część podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Wielkimi krokami zbliża się okres zimowego wypoczynku dla uczniów.


