Aktualności

Miło mi poinformować, że Błażej Gawęcki, uczeń klasy 0b, zdobył brązowy medal w Mikołajkowym Turnieju Zapaśniczym, zorganizowanym przez klub INDUSTRIA LKS „ZNICZ” CHĘCINY!

Dnia 26.11.24 r. w naszej szkole odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO: 

Organizatorem konkursu była Pani Dyrektor Monika Haczkiewicz.

Celem i głównymi założeniami konkursu było: promowanie nauczania języka niemieckiego, poszerzanie wiedzy na temat krajów...

20 listopada jest wyjątkowym dniem ze względu na rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W tym roku, w 35. rocznicę tego wydarzenia, włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z organizacją UNICEF.

W dniu 28 listopada w godz.16.30 - 18.30 w Szkole Podstawowej nr 23 odbędzie się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

W dniu 26.11.24 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Pluszowego Misia. 

Każdy przyniósł swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie tego dnia umilił czas spędzony w szkole.

Miło nam poinformować, że troje uczniów z klasy 8a zakwalifikowało się do II etapu XII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Prezydent miasta Kielce Agata Wojda serdecznie zaprasza na III Orszak Świętego Mikołaja, który odbędzie się 6 grudnia o godz. 17.00 w Kielcach. 

Wydarzenie rozpocznie się przed pomnikiem Henryka Sienkiewicza.

Szczegóły w załącznikach.

W dniu 25.11.24 r. klasa I brała udział w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych, który odbył się w hali Legionów. Reprezentacja szkoły to 11 dzieci ( 5 dziewczynek i 6 chłopców ). Uczniowie startowali w pięciu konkurencjach. To był ich bardzo udany "sportowy debiut". Na 13 szkół nasi uczniowie...

Rusza kampania społeczna „Biała Wstążka” od lat zwiększająca świadomość społeczną na temat zjawiska przemocy domowej wśród Kielczan.