Aktualności
Dnia 8 kwietnia do naszej szkoły zawitała przedstawicielka Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.
W dniach 4 i 5 kwietnia uczniowie pod opieką nauczycieli brali udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności.
11 kwietnia w naszej szkole odbędzie się spotkanie otwarte, w którym wezmą udział pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Celem spotkania jest omówienie różnych aspektów wsparcia uczniów, a także przedstawienie możliwości, jakie oferuje poradnia w zakresie pomocy psychologicznej, pedagogicznej i terapeutycznej.
Zuzia Ramiączek, uczennica klasy 5, wyróżnia się niezwykłym talentem w szydełkowaniu, który zadziwia zarówno jej rówieśników, jak i nauczycieli.
Z okazji Dnia Edukacji Prawnej uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w lekcji zdalnej, której celem było przybliżenie tematu naruszeń dóbr osobistych w Internecie.
Drodzy ósmoklasiści, drodzy rodzice!
Już 11 kwietnia 2025 roku godz. 9.00-15.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach, ul. Łódzka 200 odbędzie się „ARENA ZAWODÓW”.
Z przyjemnością informujemy, że uczeń kl.8a Miłosz Redlica wraz ze swoim partnerem brydżowym zajęli I miejsce w Wiosennych Mistrzostwach Dzieci w brydżu sportowym.
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach organizuje XXIII indywidualne zawody gimnastyczne ,,Pierwszy krok gimnastyczny” klas: IV, V i VI.
Egzamin ósmoklasisty ma formę pisemną i składa się z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Egzamin przeprowadzony zostanie w dniach 13-15 maja 2025 r.


