Aktualności
W kwietniu 2026 r. w ogólnopolskiej Olimpiadzie Językowej Wocabee 2026 wzięło udział 34 uczniów klas IV-VII reprezentując naszą szkołę.
W sobotę, 13 czerwca, teren Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach zamienił się w prawdziwe centrum rodzinnej rozrywki! Mimo wcześniejszych, niepokojących prognoz pogody, słońce ostatecznie wygrało z chmurami, a nasz szkolny plac błyskawicznie wypełnił się uczniami, rodzicami, nauczycielami i mieszkańcami naszej okolicy.
Z radością ogłaszamy wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Moje piękne Kielce w obiektywie”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 23 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kielce.
Z okazji 20. rocznicy nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II został zorganizowany konkurs pt. „Wiosenny ogród ku czci patrona”. Zadaniem uczestników było wykonanie wiosennego ogrodu w doniczce, który w wyjątkowy sposób nawiązywałby do osoby naszego patrona oraz wartości, które głosił.
Do dnia 25.06.2026 r. trwać będzie potwierdzanie woli dalszego korzystania uczniów ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2026/2027.
Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione w miejskim konkursie „Ekologiczna gra planszowa – wymyśl, stwórz, zagraj!”.
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0–3 do udziału w akcji „Czytanie na trawie”, która odbędzie się:
📅 17 czerwca 2026 r. (środa)
🕘 Godzina 9:50
Z ogromną radością informujemy, że Bartosz Kowalik, uczeń klasy V, zdobył III miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”, potwierdzając swój talent artystyczny oraz niezwykłą kreatywność.
Miło nam poinformować, że Jan Tokarczyk, uczeń klasy 4, zdobył III miejsce 🥉 w V Konkursie Informatycznym - Programujemy w aplikacji Scratch.


