Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na wyjątkowy seans filmowy, który odbędzie się w naszej szkole. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, relaksu i dobrej zabawy w kinowej atmosferze!
Kółko Teatralne „Bajka” działające przy Szkole Podstawowej nr 23 w Kielcach ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy spektakl pt. „Dwie Dorotki”.
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy I i III wybrali się do Parku Sky Fly w Kielcach, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby każdy dzień przynosił powody do uśmiechu, radość z odkrywania świata oraz odwagę do realizowania marzeń.
Naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście: Pani Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik oraz przedstawiciele Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych wraz z Dyrektorem Panem Tomaszem Hałatkiewiczem.
Z radością informujemy, że nasi świetlicowi podopieczni zdobywają kolejne nagrody w konkursach międzyszkolnych!
7 maja odbyło się w szkolnej bibliotece uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy 1a.
W dniu 28 maja 2026 r. uczniowie klasy 3 wybrali się na kręgle do MK Bowling w Kielcach.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 w Kielcach, serdecznie zaprasza wszystkich naszych uczniów do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt.: „Moje piękne Kielce w obiektywie”. Z dumą informujemy, że nasze wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kielce.