Aktualności

Protokół Komisji z otwarcia ofert na organizację dowozów uczniów na rok szkolny 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach zaprasza do składania ofert
Tuż przed wakacjami uczniowie klas IIIa i IIIb postanowili poszukać w mieście miejsc, w których można będzie podczas wakacji bezpiecznie rozwijać swoją sprawność ruchową w celach zdrowotnych, sportowych i rekreacyjnych.

Zapraszamy WSZYSTKICH uczniów wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w piątek 24.06.2022r. Początek - godzina 9.00.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach, ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista (sekretariat szkoły)
14 czerwca 2022r. klasa 7b uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Wybraliśmy się nietypowo- pociągiem, który był największą atrakcją.
Mimo trudnych okresów pandemii, uczniowie naszej szkoły aktywnie pomagali potrzebującym. Także w bieżącym roku szkolnym chętnie uczestniczyli w różnych akcjach charytatywnych
Serdecznie zapraszam do wypełnienia pięciominutowej ankiety czytelniczej. Skierowana jest ona do uczniów naszej szkoły oraz wszystkich członków ich rodzin.