Aktualności

W świetlicy szkolnej realizujemy innowację pedagogiczną „Z logopedią na wesoło”.
Miło jest nam powiadomić, że uczennica naszej szkoły Maja Cierlik z kl. 2a, brała czynny udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.
Skuteczność antybiotyków zależy od nas.
Mamy przyjemność poinformować o udziale naszego ucznia, Błażeja Adamca z klasy 5a,  w międzyszkolnym konkursie literacko- plastycznym „Pamięci twórcom literatury polskiej.
14 listopada klasa 0A obchodziła Dzień Czystego Powietrza.
W roku bieżącym nasza szkoła ponownie wzięła udział w akcji konkursowej pod hasłem „Szkolny Dzień Czystego Powietrza”.
Zdalne zajęcia dla uczniów - SZTUCZNA INTELIGENCJA od podstaw.
11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości, w tym roku obchodzone w naszej szkole w piątek.