Przyjaźń to jedna z najpiękniejszych wartości, którą dzieci odkrywają już od najmłodszych lat. W naszym przedszkolu odbyła się sesja zdjęciowa, podczas której każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim ulubionym kolegą lub koleżanką lub inne śmieszne zdjęcie:). Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i uwiecznienia wyjątkowych relacji, które na co dzień rodzą się podczas wspólnych zabaw i zajęć. To z pewnością będzie miła pamiątka.😊


