Jak przyjemne może być czytanie na świeżym powietrzu, przekonały się przedszkolaki uczestniczące w szkolnej akcji „Czytanie na trawie”. Słuchanie ulubionych opowieści w piknikowej atmosferze sprawiło dzieciom wiele radości. Wśród zieleni i promieni słońca czas spędzony z literaturą okazał się prawdziwą przyjemnością.🌞


