12 czerwca o godzinie 10:00 odbyła się ogólnopolska akcja czytelnicza pt. "Jak nie czytam, jak czytam".
SP nr 23 w Kielcach już po raz piąty uczestniczyła w wydarzeniu zorganizowanym przez redakcję miesięcznika Biblioteka w Szkole.
Celem szóstej edycji było budowanie pozytywnego wizerunku czytania. Uczniowie klas: 4-8 czytali w gronie koleżanek i kolegów oraz nauczycieli.
Każda grupa wybrała dla siebie miejsce na zielonym terenie wokół budynku szkoły.
Uczniowie pokazali dorosłym, jak się czyta.


